„Telia“ darbuotojai vienijasi savanorystės mėnesio iniciatyvai

Lietuvos šimtmečio kompanija „Telia“ tęsia savo misiją pasirūpinti, kad internete vaikai jaustųsi saugiai, ir gegužės mėnesį skelbia savanorystės mėnesiu, o gegužės 15–17 dienomis mūsų darbuotojai ruošiasi ypatingai misijai: skleisti žinią apie vaikų saugumą internete.

Gegužės 15-ąją, Tarptautinę šeimos dieną, visų šalių „Telia Company“ darbuotojai susivienys dėl saugesnės vaikų ateities skaitmeninėje erdvėje. Tris dienas, iki gegužės 17-osios, kuomet minima Pasaulinė informacinės visuomenės diena, jie įvairiais būdais ir priemonėmis pasakos apie tai, kaip saugiai naudotis socialiniais tinklais, kaip elgtis susidūrus su patyčiomis, mokys apsaugoti savo įrenginius ir privatumą.

„Telia“ darbuotojai Lietuvoje žinią apie vaikų saugumą internete tomis dienomis skleis savo artimiausioje kaimynystėje, vaikų mokyklose ar kitose bendruomenėse. Vaikams ir jų tėveliams bus dalijamos žaismingi žemėlapiai ir kitos priemonės, atkreipiančios dėmesį į vaikų saugumą virtualioje erdvėje.

Ši kampanija – tarptautinės „Telia Company“ iniciatyvos YOUNITE dalis. Visose grupės šalyse veikianti YOUNITE suteikia galimybę vieną darbo dieną per metus skirti savanorystei.