2017 m. kovo 23 d.

„Telia“ Robotiadoje: išmanios visuomenės diena ir robotai „avatarai“

Kovo 24-25 dienomis, Vilniuje („Siemens" arenoje), vyks jubiliejinė, penktoji „Robotiada 2017". Mūsų bendrovė yra pagrindinė šios didžiausios Baltijos šalyse mokslo, technikos ir robotikos šventės partnerė. Renginio metu veiks „Telia" stendas, iniciatyvoje „Augu internete" dalyvaujantys kolegos skaitys pranešimus, o kovo 25-oji „Robotiadoje" skelbiama „Telia" išmanios visuomenės diena.

Be to, renginyje pirmieji Lietuvoje pristatysime unikalius robotus AV1. Šie robotukai „avatarai" Norvegijoje jau dabar sėkmingai padeda dėl įvairių priežasčių negalintiems judėti ir priverstiems laiką leisti namie ar ligoninėje vaikams mokytis ir bendrauti su bendraamžiais.

Šių metų „Robotiadoje" tikrai bus ką pamatyti.

Kovo 24 d. (penktadienį) Ateities kūrėjų dienos metu bus galima dalyvauti ir stebėti FLL robotų varžybas, pamatyti egzotinių gyvūnų parodą, įsitraukti į virtualios realybės, įvairių robotų kūrimo ir konstravimo dirbtuvių veiklas, stebėti pranešimus Sisteminio kūrybiškumo zonoje, susipažinti su STEAM mokslų svarba ir aktualijomis, dalyvauti Simuliatorių akademijos veiklose, sutikti su universitetų atstovais.

Kovo 25 d. (šeštadienį) vyks „Telia" išmanios visuomenės dienos renginiai, kurių metu visos išmanios šeimos galės susipažinti ir patyrinėti industrinius ir namų robotus, dalyvauti robotų varžybose, robotų šokių pamokose, išbandyti išmaniųjų technologijų taikymą namuose, klausyti pranešimų, kurių turinį rengia švietimo, verslo ir mokslo autoritetai, statyti didžiausią šeimų LEGO statinį ir kt.

Prekyba bilietais jau vyksta. O moksleivių grupės, užsiregistravusios internetu ir užpildžiusios specialią formą, kartu su 2 lydinčiais grupės vadovais į renginį kviečiamos atvykti nemokamai ir dalyvauti kovo 24 d. (penktadienio) renginiuose.

„Telia" – „Robotiadoje 2017"

Kovo 24-25 d.  veiks „Telia" stendas Parodų ir pramogų zonoje.

Kovo 24-25 d. „Augu internete" pranešimai:

  • Kovo 24 d., 12:10-12:50 - Rimvydas Jurkuvėnas „Patyčioms NElike"
  • Kovo 25 d., 13:10-13:50 - Mikas Vaitiekaitis „Saugus elgesys internete"